محل تبلیغات شما

در مورد قیمت کارشناسی خودرو | راهنمای خرید خودرو– احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با توجه شرایط موجود و با در نظر گرفتن بودجه مشخصی نیازمند خرید یک خودروی مناسب برای استفاده خود و خانواده خود باشید . اگر قصد خرید خودروی دست دوم داریم پیشنهاد میشود که مقاله 11 نکته ضروری در مورد انتخاب خودروی دست دوم را حتما مطالعه بفرمایید . در نظر داشته باشید که با توجه به صادق نبودن بخش عمده ای از فروشندگان عمده خودروی دست دوم، قبل از خرید خودروی مد نظر خود حتما از یک کارشناس خودروی خبره درخواست نمایید که ماشین انتخابی شما رو از نظر رنگ، بدنه، فنی، کیلومتر و آپشن ها بررسی کند. ایمن ران با سال ها تجربه در زمینه کارشناسی خودرو مطمئن ترین راه برای خرید خودروی دست دوم سالم هست که میتواند شما را در راه خرید ماشین دست دوم سالم شما همراهی نماید.

کارشناسی-خودرو-ایمن-ران-جک-به-رنگ-سفید

توجه داشته باشید که در ایمن ران

• قیمت کارشناسی خودرو ، کاملا ثابت بوده و هیچ هزینه دیگری مانند مالیات بر ارزش افزوده و غیره، غیر از هزینه مصوب دریافت نمی گردد. • هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان خودرو در شهر تهران، برای مشتریان محترم رایگان بوده و تمامی هزینه های رفت و آمد بر عهده ایمن ران خواهد بود. • درصورت درخواست تنظیم قولنامه مبلغ ۷۰،۰۰۰ تومان به قیمت کارشناسی خودرو ، افزوده خواهد شد. آگاهی از قیمت کارشناسی خودرو ،حق مسلم مشتریان محترم می باشد و ایمن ران وظیفه خود میداند که مراحل لازم کارشناسی خودرو را برای مشتریان محترم شرح دهد قیمت کارشناسی خودرومراحل کارشناسی خودرو به بخش های مختلفی تقسیم می شود – کارشناسی رنگ خودرو، کارشناسی بدنه و کارشناسی فنی خودرو ، بررسی کیلومتر و آپشن ها، کارکرد صحیح موتور ماشین و قطعات فنی، تست ماشین در حرکت و موارد مشابه از جمله مواردی هستند که میتوان در بحث کارشناسی حرفه ای خودرو، به آن اشاره کرد. کارشناسان خودروی ایمن ران همه موارد ذکر شده را به شرح ذیل برای شما انجام خواهند داد و به شما این اطمینان داده میشود که در ازای یک بار پرداخت هزینه کارشناسی خودرو، خودروی سالم و دلخواه خود را با خیال راحت خریداری کنید. شما یه عنوان خریدار، برای خرید خودروی سفارشیمورد نظر خودر را از طریق اینترنت و یا از طریق فروشندگان خودرو پیدا میکنید، بازدید اولیه توسط شما انجام میشود و اگر از نظر ظاهری و کلی ماشین انتخابی شما ماشین مناسبی به نظر آمد با ایمن ران تماس میگیرید – کارشناسان ایمن ران 30تا 45 دقیقه بعد از تماس شما در محل حاضر میشوند و بعد از بررسی ماشین به شما اشکالات احتمالی و قیمت مناسب ماشین رو خواهند گفت . با شرایط ذکر شده شما بدون داشتن دانش فنی، با دید باز اقدام به خرید خودروی مد نظر خود مینمایید و پس از طی این مراحل با توجه به قیمت کارشناسی خودرو هزینه کارشناسی خودرو را پرداخت می نمایید.

خدمات دریافتی شما در مقابل پرداخت قیمت کارشناسی خودرو

مرحله اول: تعیین بازه قیمت خودرو پیش از سنجش سلامت خودرو بازه قیمتی کلی خودرو برای شما با توجه به عرف بازار، قیمت دلار، برند خودروی انتخابی شما ، سال تولید ماشین و مدل خودرو، میزان کارکرد واقعی خودرو ( که معمولا با دیاگ زدن به دست میاد ) و با توجه به سلامت کلی و ظاهری ماشین تعیین میشود. تعرفه کارشناسی خودرومرحله دوم: کارشناسی رنگ خودرو کارشناس خودرو به شما این اطمینان رو میدهند که با تجهیزات به روزی که در اختیار دارد هر گونه رنگ شدگی ماشین را تشخیص بدهد و به شما اعلام نماید . ابتدا بدنه ماشین از نظر رنگ شدگی با ضخامت سنج رنگ دیجیتال چک میشود و کارشناس خودرو بعد از اون به سراغ، سقف ستون ها و شاسی ماشین خواهد رفت و همه موارد به دقات بررسی خواهد شد اطمینان داشته باشید به ازای هزینه کارشناسی خودریی که به ایمن ران میپردازید هیچ رنگ شدگی خودرویی از دید کارشناس پنهان نخواهد ماند . مرحله سوم: کارشناسی فنی خودرو معمولا افراد برای این بخش به یه مکانیک خبره مراجعه میکنند و درخواست میکنند که با بررسی قسمت های مختلف ماشین به آنها گفته بشه که ماشین سالم هست و ارزش خرید دارد یا خیر؟ خوشبختانه این مرحله هم جز خدمات ایمن ران هست و کارشناسان خودروی آموزش دیده در ایمن ران ماشین انتخابی شما رو از نظر موتور و گیربکس و دیگر قطعات فنی خودرو مورد بررسی قرار میدهند . همچنین وجود ایراد در سیستم خنک کاری و رادیاتور، سیستم ترمز و فرمان، سیستم تعلیق و چرخها (جلو بندی) از مهمنرین ایرادات فنی خودرو است که در صورت وجود ایراد در این بخشها باید هزینه تعمیرات از قیمت خودرو کسر گردد. به شما دوست عزیز توصیه میشود اگر به عنوان مصرف کننده قصر خرید یک خودروی مناسب دارید، اقدام به خرید خودرو با اشکال عمده به قصر تعمیر و پرداخت پول کنتر ننمایید این کار اشتباه مخض است . مرحله چهارم: بیمه و لاستیک خودرواصولا اگر خودرو کمتر از 3-4 ماه بیمه داشته باشد خودرو فاقد بیمه تلقی شده که معمولا با توافق طرفین هزینه 6 ماه بیمه از مبلغ خودرو کسر می شود. همچنین اگر لاستیکهای خودرو عاج مناسبی نداشته باشند، هزینه خرید یک جفت (یا دو جفت) لاستیک نو طبق عرف بازار محاسبه شده و از قیمت خودرو کسر می گردد. لازم به ذکر است که اعمال کردن هزینه بیمه و لاستیک در بحث تعیین قیمت خودرو، با توافق طرفین صورت می گیرد. لذا در صورت توافق طرفین معامله این دو مورد در خصوص کارشناسی قیمت خودرو دخیل می شود.

کارشناسی-خودرو-ایمن-ران-جک-به-رنگ-تیره

هزینه کارشناسی خودرونکات غیر فنی و اخلاقی در بحث خرید خودروی دست دوم

توجه داشته باشید که آگاه شدن از قصد فروشنده خودرو عامل بسیار مهم و حیاتی میباشد . بهترین حالت پیدا کردن خودروی دست دوم سالم خرید از فروشنده ای است که خودروی به ظاهر تمیزی دارد و قصد ارتقای مدل ماشین به مدل بالاتر را دارد . برخورد فروشنده ، عدم وجود حرف های متناقض بین صحبت های فروشنده، چک کردن فاکتور های هزینه کارشناسی خودرو سرویس های دوره ای ماشین و عدم جلوگیری فروشنده از تماس شما با کارشناس خودرو یا چکاب خودرو توسط یک فرد متخصص و آگاه از مهم ترین عوامل غیر فنی تاثیر گذار در انتخاب نهایی خودرو توسط شما می باشد. گرمکن فرمان خودرو در یک نگاه: دنیا خودرو به نوبه خود روز به روز در حال پیشرفت و تکامل است. امروزه یکی از آپشن های جدید بر روی خودروها گرمکن فرمان می باشد. این آپشن در بسیاری از خودروهای لوکس و گران قمیت وجود دارد و بیشتر خودروهای مجهز به این سیستم شده اند. حتما شما نیز تا حالا تجربه به دست گرفتن فرمان خودرو در یک روز سرد(به ویژه اول صبح) قبل از گرم شدن خودرو را داشته اید. خودرو سازان تا جایی پیش رفته اند که حتی به فکر سرمای فرمان خودروی شما در روزهای سرد و یخی نیز هستند، تا مبادا سرما هوا دستان شما را آزار دهد و رانندگی را برای شما مختل سازد. لذا گرمکن خودرو این امکان را برای شما فراهم می کند تا با فشار دادن یک دکمه فرمان خودرو خود را گرم کنید، تا در سرمای هوا به راحتی بتوانید فرمان را نگه دارید و از رانندگی در هوای سرد لذت ببرید. شما می توانید با خرید و نصب گرمکن فرمان خودرو خیلی خاص رانندگی کنید و گرما را به خودرو خود هدیه دهید. سیستم گرمکن فرمان خودرو که از دنیای موتور سیکلت های گران قیمت به دنیا خودرو سازی وارد شده است. امروزه این سامانه رفاهی برای بسیاری از خودروها به صورت فابریک در لیست آپشن های خودرو قرار گرفته است. ساختار فنی گرمکن فرمان خودرو:در خودروهایی که این سیستم گرمکن فرمان خودرو به صورت فابریک وجود دارد یک نمایشگر درون مجموع آمپرها، خبر فعال بودن آن را می دهد که شما می توانید این قابلیت گرمکن خودرو را توسط دکمه هایی که در زیر فرمان، روی فرمان و یا کنار راهنمای خودرو وجود دارد فعال نمایید. همچنین شما می توانید با خرید یک فرمان گرمکن دار و کنترل کننده را بر خودرو نصب و از این قابلیت استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیستم گرمکن فرمان خودرو به وسیله المنتی که در دور تا دور فرمان قرار دارد انجام می شود بدین صورت که با فشار دادن کلید گرمکن فرمان، برق خودرو به المنت فرمان می رسد و همین عامل باعث گرم شدن فرمان خودرو می شود. نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که حتی روکش فرمان های دارای المنت و گرمکن دار نیز در بازار لوازم خودروها یافت می شود که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. شاید برای شما نیز سوال پیش بیاید که اصلا المنت چیست در توضیح المنت باید گفت المنت گرمایی یک سیم دارای مقاومت الکتریکی است که به دور یک استوانه عایق نارسانا از جنس سرامیک و یا خاک نسوز پیچیده می شود و با گذشت جریان برق از آن گرما تولید می شود.  

حافظه صندلی خودرو در یک نگاه:

حافظه صندلی خودرو در حالت کلی قابلیت ثبت صندلی خودرو به اندازه سه نفر را دارد اما در برخی از خودروهای لوکس و گران قیمت این قابلیت برای راننده و تمامی سرنشینان در نظر گرفته شده است، تا هر شخصی بنا به سلیقه خود آن را تنظیم کند و در زمان استفاده هر شخصی بتواند صندلی را با کلیک مموری شماره خود را به حالت ثبت شده خود بازگرداند، و دیگر نیاز ندارد تا دوباره تنظیم مجدد را برای صندلی خود انجام دهد. توجه داشته باشید در برخی از خودروها این سیستم حافظه صندلی قابلیت ثبت آینه های کنار و فرمان خودرو را نیز دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید. سیستم حافظه صندلی برای خانواده هایی که همه اعضای از یک ماشین استفاده می کنند بسیار کاربردی است، چرا که هر یک از اعضای خانواده می توانند به تعداد حافظه ها، وضعیت صندلی ، فرمان و زاویه آینه ها را تنظیم کرده، و در یکی از حافظه های تعبیه شده، ثبت نمایند، تا در صورت استفاده از خودرو، با فشار دادن کلید معین، وضعیت مطلوب خود را مهیا سازند. حافظه صندلی در خودروهایی که صندلی راننده برقی باشد یک آپشن کاربردی محصوب می شود مثلا اگر شما و همسرتان یا هر شخص دیگری از خودرو بطور مشترک استفاده می کنید، می توانید تنظیم حالت صندلی را به دکمه یک مموری و دیگری را به حافظه مموری دکمه دو ذخیره کنید و هر کدام از شما هنگام استفاده دکمه مربوط به خود را برای تنظیم صندلی فشار دهید.

موارد استفاده از حافظه صندلی:

حافظه صندلی یک طرف(طرف راننده) حافظه صندلی دو طرف(راننده و قسمت سرنشین راننده) حافظه صندلی چهار طرف(راننده و همه سرنشینان) ساختار فنی حافظه صندلی: این سیستم تنظیمات راننده و در برخی از خودروها آینه های بغل را ثبت می کند و به راننده امکان دسترسی از تنظیمات پیش ثبت شده را می دهد ساختار فنی حافظه صندلی شامل موارد زیر است. 1.موتور صندلی برقی: موتور برقی موقعیت صندلی را بر اساس فرمان های ارسالی از کامپیوتر صندلی به راننده تنظیم می نماید. به وسیله سوئیچ صندلی برقی راننده می تواند به راحتی صندلی خود را در جهت مورد نظر تنظیم کند. توجه داشته باشید که این سوئیچ کامپیوتر تنظیم صندلی راننده را نیز در خود جای داده است. 2.کامپیوتر صندلی راننده: این کامیپوتر در داخل سوئیچ صندلی برقی قرار دارد و بسیاری از تنظیمات از پیش ثبت شده را در خود ذخیره می سازد. همچنین تنظیمات فرمان های اتوماتیک را به موتورها می دهد. 3.کلید اجرای تنظیمات ثبت شده: این کلید به راننده این امکان را می دهد تا صندلی خود را در جهت از پیش ثبت شده تنظیم نماید. بخاطر اینکه شما هر بار در رانندگی نخواهید صندلی خود را تنظیم کنید، می توانید با استفاده از مموری صندلی خودرو در مرحله اول صندلی خود را تنظیم کنید و سپس دکمه set را فشار دهید و آنگاه دکمه یک یا دو را به دلخواه فشار دهید و نگه دارید و پس از دو بار بوق زدن دست خود را از روی دکمه بردارید با انجام این کار ساده تنظیم مورد نظر صندلی شما در حافظه خودرو ذخیره می شود. مورد دیگر در خصوص کارشناسی رنگ خودرو خط و خش بدنه خودرو است. همانطور که در ابتدای متن ذکر شد بسیاری از مالکان خودرو در ایران برای اینکه برچسب رنگ داشتن یا تعویضی به خودروی آنها نخورد، تا حد امکان ایرادات خودرو را به همان شکل رها میکنند. حتی در برخی موارد ایراداتی که لازم به ترمیم و نقاشی دارد نیز به همان شکل رها شده تا بدنه توسط کارشناس تشخیص رنگ خودرو به عنوان خودروی بدون رنگ کارشناسی و فروخته شود. در خصوص تاثیر خط و خش در کارشناسی قیمت خودرو باید گفت معمولا ایراداتی که در حد رد کلید بروی رنگ خودرو است و یا خط و خشی که توسط پولیش از بین می رود تاثیری در قیمت نداشته و یا در حد تخفیف به خریدار در نظر گرفته می شود، در غیر این صورت آن ایراد به عنوان یک قطعه رنگ شده محسوب شده و از قیمت خودرو کسر خواهد شد.


گیگ دی ال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
1000400 andRose فناوری baghergame وب سایت گروه اسرا قالب سازی فن آور پلاستیک هر روز بیا ASP.NET گروه صنعتی کرمان موکت (آسیا چمن) Timothyutky9 blogi